Divadlo Za komínem Humpolec
29. 7. 2020
20:00
středa

VSTUPENKY

Žánr: Koncert
Délka představení: 90 minut
Cena vstupenky: 300 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě

Jedenáctinásobného držitele Ceny Anděl v kategorii Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí jistě není nutno představovat. Snad by se jen slušelo dodat, že Dan Bárta je autorem převážné většiny textů i hudby, kterou interpretuje.

V rozhlasovém rozhovoru, který proběhl na začátku koronavirové karantény, byl Dan dotázán, čím by se mohl živit, pokud by tento stav zákazu kulturních akcí trval fatálně dlouho, a tím by došlo ke zhroucení systému "živých" kulturních akcí, jak jsme je znali doposud. A výčet dovedností tohoto umělce je obdivuhodný. S lehkostí by vám například vyasfaltoval střechu paneláku, právě to totiž byla jeho první profese. Nebo by vám díky svému vzdělání mohl pořídit rentgenový snímek. Jako čerstvý absolvent oboru Aplikované ekologie je také schopný vést výuku biologie, kterou by navíc mohl zpestřit odbornými publikacemi, na nichž se podílel jako spoluautor a fotograf. Katastrofické scénáře se naštěstí zatím nepotvrdily a my jsme moc rádi, že Dan Bárta vystoupí v našem divadle s dovedností, kterou na něm jeho fanoušci milují nejvíc!

Koncert bude komorní. Dana uslyšíme v doprovodu výjimečného kytaristy, člena několika jazzových formací, Jaroslava Friedla.

Přijďte si užít tento hudební skvost v prostředí, kde kvalita zvuku je na prvním místě. Které skladby zazní? Nechte se překvapit.

Kontakty a informace


©2020 Divadlo Za komínem Humpolec • All rights reserved
Obchodní podmínky a návštěvní řád