11. 4. 2024
19:00
čtvrtek

VSTUPENKY

Hrají: TOMÁŠ PLHOŇ MARTIN FILIPPI LUKÁŠ KUNDERA
Délka představení: 120 min
Cena vstupenky: 280 Kč v předprodeji, 330 Kč na místě

Náš stand-up znáte z Comedy Clubu, znáte nás z našeho pořadu na Stream.cz a teď jedeme za vámi do Humpolce! Podstrojíme vám pořádnou porci našeho humoru, který je občas jemný jak dětská prdýlka a jindy nabroušený jako břitva v Barber Shopu.  Ultimátní dvouhodinová stand-up show plná humoru, který vás nenechá v klidu! Bude to stand-up ostrý, chvílemi sprostý, s tématy, o kterých se nemluví a mládeži do 15-ti let nepřístupný.

ÚČINKUJÍCÍ:

TOMÁŠ PLHOŇ - Produkt Českých Budějovic, kde dle jeho slov všechno chutná jako Budvar. Možná proto je tak zahořklý. Nicméně rozhodl se toho využít nejlepším možným způsobem a začal kariéru ve stand-up show, kde může z pódia řvát na lidi bez toho, aby se o něj zajímala policie.

MARTIN FILIPPI - Má italské příjmení, německý účes, ale je to Čech jako poleno. Má rád slovní hříčky, kvůli kterým se v jeho vystoupení moc pravdivých věcí nevyskytuje. Mluví o životě, ale ne o svém. O úspěchu, ale ne o svém. O vlasech..... O to divnější to pak je, když se něco soukromého rozhodne zařadit. Doufá, že je vtipnější, než umělá inteligence.

LUKÁŠ KUNDERA  - samozvaný komik a osina v zadku. Duhový pohled na věc, černý humor plný ironie, kritiky a sarkasmu a žádné hranice jsou zárukou zábavy, pohoršení a minimálně jedné milostné epizody na toaletách při každém jeho vystoupení.

Kontakty a informace


©2024 Divadlo Za komínem Humpolec • All rights reserved
Obchodní podmínky a návštěvní řád