7. 3. 2024
18:00
čtvrtek

VSTUPENKY

Hrají: Dominik Stroukal
Délka představení: 60 min
Cena vstupenky: 200 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě

Dark Web je mýty opředeným koutem internetu, kde si lze snadno opatřit ilegální zboží. Lidé zde nakupují drogy, padělané dokumenty, ukradené kreditní karty a stahují nelegální pornografii. Přestože je obklopen pověstmi o prodeji zbraní, nájemných zabijácích a dokonce možnostmi sledovat vraždy online, realita je často odlišná. Co je na Dark Webu skutečností a k čemu má naopak velmi daleko, bude hlavním tématem přednášky Dominika Stroukala.

 

Dominik je významný český ekonom, přednášející na Metropolitní univerzitě Praha a autor několika knih. Je členem Národní ekonomické rady vlády (NERV) a ekonomickým poradcem SatoshiLabs. 36letý Stroukal je neméně známý pro svou práci v oblasti kryptoměn, o nichž v roce 2015 napsal první českou knihu. Jeho kariéra zahrnuje pozice hlavního ekonoma u několika institucí (např. Platební instituce Roger a Banka CREDITAS), a také ředitelské role v Liberálním institutu a Ludwig von Mises Institutu pro Českou a Slovenskou republiku.

Chcete se ponořit do fascinujícího světa Dark Webu a poznat jeho skryté aspekty z pohledu odborníka? Zveme Vás na přednášku Dominika Stroukala, renomovaného českého ekonoma a experta na kryptoměny, který Vás provede temnými zákoutími internetu. Zjistěte, co je na Dark Webu mýtem a co realitou, a získejte jedinečný vhled do této části online světa.

Kontakty a informace


©2024 Divadlo Za komínem Humpolec • All rights reserved
Obchodní podmínky a návštěvní řád